Deníček Doniho.3

14. května 2012 v 19:11 | Pampeliška.Adminka |  Morčecí deníčky
CESTA DO NITRA OLOMLOUCE :-)
Odjely jsme od babičky, a zabalila jsem Doniho a jely do Olmíka. Pro morčátka moc cesty nejsou, ale k bábi jedem jednou za čas. Donimu se nejdřív moc v přepravce nelíbilo, ale pak, začal vykukovat ven, a prosil si přímo o to abych ho vzala.
A tak jsem ho hladila, česala, až toho malého génia napadlo že má hlad. A tak jsme zastavily a já šla do kufru vytáhnu klec, jídlo, pití, a nachvilku jsme se utábořily v malém penzionu. Morčátka jsme nechaly v autě a šli na dlabanec ;-). Až jsme se vrátily morčátka měli kukuč že chtějí mrkve. A tak jsme jely doi Tesca a nakoupily více jídla aby už jsme nemuseli nikde stavět. A pokračovali jsme vesele dál.

KUCHAŘSKÝ DUCH
Doník seděl na domečku a větřil co se chystá v kuchyni. Začal tak kvíkat že mě to přivolalo a já hned běžela co se děje. Říkám mu: Jo tak ty tak kvíkáš. Bylo vydět že je mírně hladový. A protože jsem měla dobrou náladu rozhodla jsem se mu něco vykuchtit. No a tak jsem kuchtila až z toho vznikl zeleninový salát. Ale pořád jsem měla ten kuchařský duch a tak jsem kuchtila dál. Nakonec z toho vznikl mrkvový salát pro morče. Všichni si pochutnali až na naši kočičku. TA přece mrkve nejí :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četl/a jsi tento článek?

--------->KLIK 100% (37)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama